Kısırlaştırma Sonrası Dikişler Kaç Günde Düşer

Ceyday

Kedim geçen hafta bugün kısırlaştı, veteriner, 2 gün önce yakalığı çıkartabilirsiniz dedi bende çıkarttım direkt kendini yalamaya başladı 2 saat aralıksız kendisini yaladı, ameliyat yerinide yaladı (eğer ısırmaya çalışırsa engel olun yakalığı öyle takın dedi) dikişlerine krem sürmek için baktığımda ipler resimdeki gibi duruyordu ama düğümler duruyor gibiydi, bi sıkıntımı var acaba yada böyle olması normal mi?

7 CEVAP

gulsundusmez

10 gün 1 hafta sanırım erkek

gulsundusmez

vetiniz dikişleri almalı 10 gün içerisinde alması lazımdı

Erkek kedilere genelde dikiş atılmıyor.çok yalayınca da tüyleri dökülüyor haberiniz olsun. Bence bir danışın veterinerinize.

Zehranazz

Ben erkek kedilere dikiş atılmaz diye biliyorum

Ceyday

Dikiş ipi eriyen türden bir ipmiş kendi kendine eriyip düşüyormuş

Lils

Bizim dikişimizin biri 1 haftada düştü. Öbürü hala düşmedi 3 hafta oldu.

Nur4

Kiz kisir kedimin dikişleri 1 hafta içinde düştü =)