Köpeğim Kusuyor

Merhabalar, 7 aylık bir maltese’im var. Proplan puppy somonlu küçük taneli mama kullanıyorduk 2 hafta önce mama tanesi bir boy daha büyük olanını vermeye başladık. Son bir haftadır kusmaları arttı, bahçede yaprak çim vs de yiyor ama mamayı kusuyor tanelerini sindirememiş sonra onları geri yiyor. Dışkısında veya hareketliliğinde bir sıkıntı yok. Mamayı büyüttüğümüzden mi yoksa ot yemesinden mi anlamadık ya da sıcaktan olabilir mi endişelendik

1 CEVAP

Nur4

Mamanizi degistirdiginizden dolayi kusuyor kullandiginiz eski mamayi kullanmaya devam edin beminkindede oluyordu veterinere goturdum mama degisikliginden dolayi dediler devam edin dediler kullandiginiz mamaya birde igne yapti kusmamasi için=)