Köpek Irkını Öğrenmek İstiyorum

yasirgultak

Bu kızı sokakta çok kötü bir halde buldum. Yakınlarda bir rottweiler cinsi köpek var. Sahiplendim. Yakınlarda bir rottweiler cinsi köpek var. Hiç köpek beslemedim. Köpeklerle ilgili bir bilgim yok.Patileri çok büyük ırkını öğrenmek istiyorum. Teşekkür ederim

4 CEVAP

Ecepablo

Sokakta yaşayan köpeklerden birinin yavrusu büyük ihtimalle ama cokk güzel onu birakma

yasirgultak

Yok asla bırakmam. Gerekli olan herşeyi yaptım. Bahçede bakıyorum

Zehra2505

Irkını bilmem ama çok tatlı iyiki sahiplendiniz bırakmayın.

Seymaaacaan

Bununla ilgili bir mobil uygulaması var. Uygulamayı indirebilirsiniz az çok tahmin edebiliyor