Kedimin Pati Üzerinde Yara?

azmanbey

Kedimin ön bacağı üzerinde minik bir kırmızılık farkettim bu sabah, izmirde ailemizin yanındayız buraya da alıskın ve cok hareketli oyuncu, bir yere çarpmış vurmuş olabilir ama tedirgin oldum lezyon mu yara mı diye var mıdır bir fikriniz?

3 CEVAP

Bence değil. ciddi bişey değil

Lils

Bir yerini çarpmış olabilir benim kedimin bacağında buna benzer bir yara olmuştu. Kendi kendine iyileşti. O sırada giyinme dolabının üzerinde uyumaya alışmıştı deli. Ben de çarptığını tahmin ettim. Zeytinyağı, kantaron yağı vs. sürebilirsiniz uyurken. Yoksa hemen yalar.

azmanbey

Teşekkür ederim, veteriner hekimimize de fotograf gönderdim o da çarpıp canını yakmıştır muhtemelen dedi.kendisi biraz haylaz oldugu için seviyor ordan oraya atlamayı gardırop üzerinde oynamayı:)