Kedi Çimi Hakkında

duman_cat_world

Merhabalar sevgili hayvansever dostlar. 🙌🐾 Vet's Plus markasının kedi çimi hediye olarak geldi ben de ekmek istedim. Bu sabah ektim ama nasıl bir yere koymam gerektiğini bilmiyorum. Doğrudan güneş alan bir yer mi olmalı? Çim ekmiş olan arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim. 🙏🌹

4 CEVAP

Seymaaacaan

Güneşe koyabilirsiniz

dezgicavus

Güneşte toprağın nemli kalmasına dikkat edin ama çimlenme olana kadar

duman_cat_world

@dezgicavus
Evet, her gün sulamam gerektiği yazıyordu pakette zaten. Güneşe de koydum, tskler. ✨

duman_cat_world

İlginiz ve cevabınız için teşekkürler 🙏✨