Nbl Probiyotik

Merhaba, kedilerim için probiyotik kullanmak istiyorum ama kabızlık veya ishal probleminden dolayı değil. Genel olarak bağışıklığını desteklemek istiyorum. Nbl bu işi görür mü. Proplan fortiflora ya ulaşamıyorum şuan ve çok pahalı. Kefiri bir kedim yemiyor o yüzden kefir önerisine kapalıyım

12 CEVAP

Kedimin bağışıklığı zayıf Nutrilab önerdi vet. Kullanıyoruz kokusu çok güzel cicibebe gibi kokuyor zaten tadıda güzel seviyorlar demişti şırınga ile veriyorum baya severek tüketiyor şu sıralar aşırı az yemesine rağmen onu reddetmiyor

NBL, ENTEROGERMİNA, BİO GAİRA, MAFLOR

Zehranazz

Bizde nbl kullanıyoruz bizim işimizi gördu nbl

gurbuzzz

Günde 1 insan dozudur. Çay kaşığı kadar olabilir.

Alexkitty

NBL candır biz çok kullandık haftada iki gün yaş mamasına koyuyordum arada veriyorum yine

Bağışıklık desteklemek için başka bir probiyotik önerisi de olabilir

Güncel

Teşekkür ederim intten baktım biraz pahalıymış bu da. Günde bir tane mi kullanıyorsunuz

@Zehranazz bağışıklığı da destekliyor değil mi bu ürün. Günde bir mi veriyosunuz

Gizem8822

Lactoferon u öneririm

Gizem8822

Lactoferon u öneririm