Kedilerim İçin Mama Önerisi

Semayildiz

Tahminen 10 aylık ve 4 Mart 2021 doğumlu iki kedim var ikisine de şimdiye kadar royal canin kitten mama verdim. Fakat maddi açıdan çok zorlandığım için hem çocukların sağlıkları açısından çok iyi, hem maddi açıdan beni yormayacak bir mama arıyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum

14 CEVAP

Zehranazz

Proplan royal canin den bir tık daha ucuz aslında

Zehranazz

Onu alabilirsiniz

Zehranazz

Onu alabilirsiniz

Zehranazz

Başka mama tavsiye edemem çünkü ben denemedim ben sadece proplan ve royal canin denedim

Zehranazz

Ben çok güvenilir bir pwtshoptan açık alıyorum uygun geliyor

Semayildiz

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim

gizemdr

kedilerimiz aynı gün doğumluymuş :')))
ben de başta royal canin ile başladım. şuan bozita ile devam ediyoruz. (bundan sonra da matisse alacağım.) iki kediniz varmış zaten 10kg lık paket alırsanız hayli ucuz olur.

Seymaaacaan

Hills kitten 7 kg ton balıklı 250civarı. Tavsiye ederim

2 kedi için 10 kg ya da 15 kg lık paketler tercih ederseniz Royal Canin de uyguna gelir. Mamanızdan memnunsanız sırf fiyatı yüzünden değiştirmenizi tavsiye etmem.

Lils

Bozita, golosi (sığırlı ve tavuk ve biftekli içerik olarak daha iyi)
Eğer ikisine de bütçem yetmezse bonacibo alırdım sanırım.

duman_cat_world

Bozita, Brit Care, Matisse, Sanabelle; Royal Canin'den de kaliteli ve uygun fiyatlı mamalar, tercih edebilirsiniz. 🌿 Bozita yavru kediler için tavuklu 10 kg şu anda M a r k a m a m a da 409 TL. Söylemek istedim. 😊

bende proplan la felicia anne ve yavru kedi olanı denedim fakat felicia çok kokuyor ve ishale yakın yumuşak kaka sorunumuz oldu ve kaka ciddi anlamda kokuyodu
şuan proplan kullanıyorum ve güvendiğim bir petshoptan açık alıyorum kilosu 60 lira ama şöyle bir avantajı var ister yarım kilo alın ister 3 kilo yani istediğiniz miktarda alabiliyorsunuz
ben çok memnunum kaldım proplandan ve devam etmeyi düşünüyorum kakası düzeldi iştah yerinde ve koku 0 gayet memnunum

asliu0

bozita, nd ,matisse ,sanabelle gibi hayvansal protein iceren mamalara baksaniz proplan ve royal caninden daha iyi olacagini dusunuyorum

pompompurin

bozita, matisse, sanabelle, brit care, proplan deneyebilirsiniz