Gimcat Malt Fotoğraflı

cicek67

Bu şekilde arkadaşlar diğer

9 CEVAP

simbakedi

bu sekilde bir malti var evet. hangi siteden satin aldiniz ona gore de yorum yapabiliriz. maltin formu hakkinda yorum yapamam ama bilgim yok.

Seymaaacaan

Çok bi fark yok açıkçası. Gimcat yeni ürünler üretmeye başladı belki onlardandır. Skt nedir peki

Renklipati

Evet baya yazı farkı var biri silik biri canlı bendede var şimdi baktım silik yazılI kafa karışıklığı bununda merdiven altını yaptılarsa pes :)

meowhun

Gimcat'in instagram hesabına yazın isterseniz dmden belki geri dönüş yaparlar. Benim mama konusunda sahte mi değil mi şüphelerim vardı Royal Canin'e yazmıştım kısa sürede dönmüşlerdi.

cicek67

*********** bitişinden aldım

cicek67

Bitişi değil sitesi:) sansürlemiş h e p s i b u r a d a

cicek67

Ambalaj üzerinde yazı renkleri kapak farkları maltın kendi rengi akışkanlığı tedirgin etti. Dediğim gibi hep alıyorum ilk kez böyle geldi

cicek67

Tabiri caizse dandik gibi duruyo :d 2022 tarihi

cicek67

Gimcatin sitesini atmıştı diger soruda biri. Oraya mail attım yanıt bekliyorum.