Mama Kullanımı- Acana Pacifica

Merhaba bilgisi olan yazabilirse sevinirim. Kedim oldukça seçici ve her şeyden çabuk sıkılan bir kedi. Maalesef ki önce mantarla şimdi de egzamayla uğraşıyoruz. Şuan nd narlı kitten kullanıyoruz arasına acana pacifica ekliyorum. Nd yi değiştireceğiz egzama yüzünden. Yavru kediye acana pacifica kullanan veya mamayı daha çnce kullanmış olan var mı

6 CEVAP

Renklipati

Pacifica kullanmadım ama uzun süre grassland kullandım daha yeni değiştirdim kısır maması na geçtim ikiside tüm yaşam evreleri için benim kedim severek yedi sorun yaşamadım, ayrıca fırst feast kullandım yavruyken neden Fırat feast değilde pacifica kullanıyorsunuz

Kullanmadım ama pasifica zaten tüm evreler için uygun bir mama. Eğer tavuktansa egzaması balıklı mama veya kırmızı etli bir mamaya geçebilirsiniz. Ben de egzamayla uğraştım bir dönem. O sıra sırf balığa yönelmiştik ve artık somon yediğinde de kaşınmaya başladığını farkettim. Çözümü nd geyik etlide buldum neyse ki. Geyik etli mamayı da öneririm. Yetişkin mama da olsa kittenla değerleri arasında bir fark göremedim ben

Acana first feast beğenmedi çünkü bizimki oldukça seçici pacifica hiç yemediği kadar yeri balıklı olması beni de cezbetti. İki cevap içinde teşekkürler. Eğer bunda da kaşınmaya devam ederse önerinizi dinleyip geyik etliye geçeceğim

Acana Pasifica Acana serisinin bana göre zirvesidir oranları çok dengeli omega 3 ü en az omega 6 kadar ihtiva eden bir mama. Ben çok heyecanla aldım fakat bir kedim kemedi aç kalıp zorundalıktan yediğinde de hep kustu. Diğeri ise afiyetle yedi ve genel durumuna oldukça güzel etkileri olmuştu. Yani eğer kediniz pasificayı sorunsuzca yiyor ve hazmediyorsa, çok şanslısınız yavru olsa da gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Zaten tüm yaşam evreleri için o.

duman_cat_world

Pasifica yavru kedilere verilebiliyor. Acana'nın tüm serileri verilebiliyor. Paketin üstündeki gramajlara bagli kalınarak kısır kedilere bile verilebiliyormuş.

Çok teşekkür ederim cevabınız için. Nd mamasının üstüne bir miktar atıyorum ve sırf pacifica uğruna nd mamasını da yiyor. Egzaması da beni değiştirmeye itti. Alıp deneyeceğim. Sıkıntısız ilerler umarım