Hamster

Patilican

Hamsterımda pire bit vb şeyler var nasıl halledebilirim tüyleri falan çok uzun yaşıyorlar rahatlıkla hayvanda nasıl geçebilir sirke vb denedik olmuyor

4 CEVAP

Patilican

Renklipati Nereden bulacağımı bilmiyorum ve yakınlarda neredeyse hiç veteriner yok ayrıca kedi köpek kuş ilaçlarını kullanmak öldürücü olabiliormuş

Renklipati

Sirke zaten öldürücü olmaz,
Hamster beslemedim fakat kediler gibi onlarada damla olmuyor mu ensesine dökseniz veteriner den alıp

Renklipati

Evcil hayvan ürünleri satan bir yerdemi yok yakınında petshop gibi sprey tarzı ilaç duymuştum oluyor hemstır lar için

Patilican

Renklipati tamam bakarım teşekkürler