Ödül Maması Nasıl Kullanılır

Ödül maması aldım kullananlar nasıl kullanıyor bilgi verir misiniz

9 CEVAP

Lils

Canım istedikçe arkada yazan talimata göre veriyorum.

duman_cat_world

Kedim bir şeyler istediğinde veriyorum. Haftada bir veya iki. Daha fazla verirseniz, mamasını yemek istemeyecektir.

duman_cat_world

Biz Proff Cat adlı ödül çubuğunu kullaniyoruz, 6 tanesi 10 TL ve içeriği çok güzel, taurin bile var :)

meowhun

Arkasında günde kaç adet verilebileceği yazıyordur muhtemelen, o talimata uyarak kedinize bir şey öğretmek için, yaptığı güzel davranışları pekiştirmek için, saklandıysa çağırmak için, onu taradığınızda, tırnaklarını vs kestiğinizde onun kötü bir şey olmadığını sonucunda ödüllendirileceğini anlamak için kullanabilirsiniz. Çok çeşitli kullanım alanları var. İnternetten kediye öğretilecek numaraları pati verme, tokalaşmak gibi öğretmek için kullanabilirsiniz.

Zehranazz

Arkasında yazılan adet kadar veriyorum iyi birsey yaptığında vs

dezgicavus

Ben gimcat in küçük ödül mamalarını kullanıyorum. Günde 22 tane verebilirsiniz yazıyor ama Max 10 tane vermişimdir. Gün içinde tırmalama tahtasını kullandığında, tararken, tırnak keserken vs veriyorum genelde. Yani iyi bir şey yaptığında :D

CalicoMinos

Kedin çok iyi bir hareket yaptığında yanına geldiğinde 2 tane daha ver

CalicoMinos

Ben açıkçası canım istedikçe veriyorum

CalicoMinos

Günde ,7 yada 4 tane veriyorum