Köpeğime Sakız Bulaştı

Tyrcae

Minyatür Pinscher ırkı köpeğim bulduğu sakızı yanına koyup uyumuş dönerken falan da vücudunun alt kısmı özellikle sakıza bulanmış. Tam olarak nasıl temizleyebiliriz bu sakızları köpeği rahatsız etmeden?

5 CEVAP

Bi tane buz ile sakızı dondurun. Sonra alın tüyünden.

Ayben02

Biraz buz üstüne koyabilirsiniz insanlarda da saça yapışınca uyguluyorlar :)

Seymaaacaan

O tüyleri kesmeniz daha sağlıklı olur. Ayırmaya çalışırken canı yanabilir

Sakızın üstüne bir süre buz tutun kolayca çıkacaktır diye düşünüyorum.

AleynaParlak

Tavsiyem orayı makasla kesin