Nd Bozita

Paraya kıyıp 480 tl ye düşük tahıllı nd mi alayım yoksa 380 e bozita mi kafam çok karışık. Sizce ne yapayım nd tabiki daha iyi ama bozitanin da fiyati iyi :D

8 CEVAP

********** tan indirim kodu ile 435 e nd almaya karar verdim. ************ da 416 tl ye geliyor ama çuval ile gönderiyorlar o yuzden vazgeçtim

sebileve

Bozita 100 yılı aşmış bir firma, nd de büyük, insan tabi kararsız kalıyor, bozita kullanırsanız içinde nd mamadan farklı olarak olmayan b vitaminleri ve bazı aminoasitler, bunu da Aminosol diye bir sıvı var , kedilerin suyuna haftada bir tatlı kaşıgı katarsınız aynı işi görür bence.

simbakedi

nd surekliligi saglanamayacaksa bozita iyi bir karar olur. ben kitten kullandigim zaman cok memnun kalmistim. ya da bu sefer nd alip sonrakinde bozita alabilirsiniz. yani ikisi de guzel bence

Asu1834

anlamıyorum neden bu kadar pahalı? petlebi fiyatları uçtu gidiyor. ben petshoptan alıyorum uygun fiyatlara

AdaCoco

N&D alacaksanız Farmina'nın kendi sitesinden almanızı tavsiye ederim. Orada fiyat daha uygun, indirim yapılıyor, yanında numune gönderiyor. N&D'yi bırakmayacaksanız N&D alın.

Farmina nin sitesi aşırı pahali bence şuan. Ben pet z z - sh op tan 434 tl ye aldım.

Vmp vitamin kullanıyoruz başka vitamini gerekli görmüyorum nd ile fazla gelir

Ak ak çeden bakın fiyatlara. Sonra cimriden bakın bazen gerçekten uygun fiyatlı olabiliyorlar :)