Sokak Kedileri İçin Hangi Mamayı Alıyorsunuz

Seymaaacaan

Sokak kedileri için hangi marka mamayı alıyorsunuz severek yiyorlar mı🤗

13 CEVAP

dezgicavus

Veterinerden taze taze alıyorum ne varsa mito ve reflex oluyor genelde. Kg 15 TL koyacak yer sıkıntısıda olmuyor.

duman_cat_world

Mito önermem gıda boyası içeriyor. Micho ve PawPaw dönüşümlü kullanıyorum severek yiyorlar. O sırada internetten sipariş veremeyeceksem marketten Proline alıyorum onu da seviyorlar :))

Renklipati

Felicia ve enjoy alıyorum fakat enjoyu nerdeyse hepsi yiyor feliciayı burun kıvırarak yiyor bazıları :)

sahraxfittiko

reflex ve bonisa ara sıra da bado yaş mama

Palyaco

Mystic tavuklu alıyorum her hafta çok severek yiyiyorlar 15 kedi var cayirova mesire alanı kedi evleri ve mamaliklar var 1.bucuk kilo veriyorum her hafta

AdaCoco

ProPlan alıyorum açık satılanlardan kilosu 65 TL ama sokaktaki kedilerim başka mama yemediği için.

noface

Pawpaw alıyorum, severek yiyorlar. 😊

ilknurgulmek

Genelde micho veriyorum ben de

simbakedi

econature de cok kullaniliyor. ozellikle barinaktaki beslemelerde cok karsilasiyorum seviliyor sanirim.

pompompurin

pawpaw, enjoy, pawmas gibi markaları yemiyorlar malesef. dr. sacchi'nin düşük tahıllı ve tahıllı mamasını dönüşümlü alıyorum. düşük tahıllının içinde et var ve içeriği çok iyi fakat bazen bütçeyi zorladığı için tahıllı da kullanıyorum. balıklı kuzulu ve tavukluyu ayırt etmeden bayılarak yiyorlar. ek olarak haşlanmış ciğer/tavuk/balığı suyuyla aminosol damlatıp veriyorum. reflex, felicia ve royal canini de çok seviyorlar.

dilanbulent

Econature ve Enjoy alıyorum sokak kedilerine. Sevmeyenini görmedim hepsi yiyor :)

Metro markette büyük paketlerden alıyorum severek yiyorlar

Sindycan

Pawmas almayın genellikle yemiyorlar. pawpaw ve jungle alıyorum, birdahakine micho deneyeceğim.