Mama Karıştırma

kuruvasan

Merhabalar suan bozita kısır tavuklu mama kullanıyorum kuzulu olanıda alıp karıştırıp versem bi sorun olurmu acaba ?

8 CEVAP

Zehranazz

Ben bazen karıştırıyorum bir sorun olmuyor

kuruvasan

Renklipati

Sonuçta ikiside aynı markanın ürünü çocuğu mamada hindi tavuk balık karışımı oluyor
O yüzden bir sorun olacağını sanmıyorum özellikle biliyorsunuz acana içeriği bir çok çeşit barındırıyor

Birini sabah birini akşam verseniz daha iyi. Sindirme zamanları farklı olabilir mamaların aynı marka da olsa. Bir problem de yaşanmayabilir tabi ama öğün halinde vermek daha mantıklı

noface

Sıkıntı olmaz, Renklipati' nin de dediği gibi farklı protein kaynaklarını bir arada kullanan markalar da var. Evde mama yaparken ben de farklı etleri karıştırıyorum, aylardır sıkıntı yaşamadık.

kuruvasan

Bazen deilde 2 paketi tek bi şeyde birleştirip versem sorun plurmu diyorum

kuruvasan

Hm bi sorun olmaz yani deyilmi

kuruvasan

Sabah akşam ayrı ayrı deilde 2 paketi bi şeyde birleştirip onu kullansam diyorum ayrı ayrı uğraşmamak icin