Kısırlaştırma

bademcats

Merhaba kedi veya köpek çifleşip yavruları olduktan sonra kısırlaştırılabilirmi?

6 CEVAP

Lils

Evet yavruları sütten kesildikten sonra kısırlaştırabilirsiniz.

Seymaaacaan

Evet kısırlaştırılabilir. Ama çiftleşmeden kısırlaştırmak en doğrusu

duman_cat_world

Elbette kısırlaştırılabilir. Ancak onları yıpratmamak açısından çiftleştirmeden kısırlaştırmak daha doğru.

End_19

Evet kısırlaştırma yapılabilir

AdaCoco

Evet yavrular sütten kesildikten sonra anne kısırlaştırılabilir. Ama kediyi çiftleştirmeden kısırlaştırmak en doğrusu.🙂

Salihaylmz

Evet kısırlaştırılabilir tabiki de çiftleştirmeden önce kısırlaştırmak daha sağlıklı orası ayrı