Kedinin Kolunda Apse Var Galiba Aciiilll

Nur4

Arkadaşlar sokaktan bulduğum kedi 3 - 4 gündür bize sabah kaltigimda kolunda sisilik vardı su balonu gibi hani eliniz yanar ya sonra su dolar o gibiydi tahminini apse tedavi ücretinden bilginiz var mi hemen veyetinerememi goturmem gerek acılı yazsrmisiniz

5 CEVAP

pompompurin

sokak kedisininki kendi kendine patlamıştı pansuman için veterinere götürdüm. kutusu 30 tl civarı bir antibiyotik kullandım 10 gün. 10 tl civarı da bir krem verdi bunların hepsini eczaneden aldım. belki antibiyotik kullanmanıza gerek kalmaz patladıktan sonra. geçmiş olsun.

Denoden

Merhaba, bir veterinerin görmesi en doğrusu elbette ,bizde yakında yavru bebeğimizde yaşadık.olgunlaştığında kaşınarak patlatmış, şu an sadece pansuman yapıyoruz.bizim veterinerimiz muayene ücreti almadı sadece probiyotik almıştık onu ödedik.Geçmiş olsun.

Denoden

Veterinerimiz hemen müdahale etmedi,birkaç gün gözlemlemek istedi antibiyotik öncesi(çok küçük olduğundan antibiyotik başlamadı) ,o süreçte kendisi patlatmış.

Renklipati

Bazı veteriner ler sokak kedilerine ücret almadan bakıyor bence gösterin alacağını sanmıyorum veterinerin tavsiyesi ilacı en sağlıklısı olacaktır

Nur4

Hepinize cok tessekur edeim derhal veterinere goturecegim