Acana Mama Önerisi

duman_cat_world

Selamlar hayvansever dostlar :) Şu anda N&D ringa balıklı portakallı yetişkin mamasını kullanıyoruz ve memnunuz. Ben arada bir mamaları değiştiriyorum kedim sıkılmasın diye, şimdi Acana deneyimlemek istiyoruz. Ancak Acana'nın çok serisi var, kullandığınız ve beğendiğiniz bir serisi varsa yazabilirseniz sevinirim. Ayrıca önerdiğiniz seri ND'den daha pahalı olmasın lütfen, bütçem bu kadar :)

16 CEVAP

duman_cat_world

Cevaplarınız için teşekkürler :))
@Renklipati @Palyaco @noface

noface

Şu ana kadar Grasslands ve Wild Prairie modellerini denedik, ikisinden de memnun kaldık. Ama modeller arasındaki fahiş fiyat farkları yüzünden bir süredir Grasslands alamıyoruz :') Wild Prairie modeline bakabilirsiniz. 😄

Palyaco

Acananin en iyi mamasi grassland diğerlerini tavsiye etmem diğerlerini denedim

Renklipati

Acana fırst feast kullandım sonra acana grassland geçtim en uzun kaldığım çeşidi grassland oldu hiç sorun yaşamadım tavsiye ederim ayrıca tüm yaşam evreleri için uygun

duman_cat_world

Grassland N&D den daha mı pahalıdır, cevaplarsanız :))

duman_cat_world

@Renklipati Evet biraz pahalıymıs :/

noface

Pacifica, Grasslands, Wild Prairie ve Ranchlands üst modeller. Bunların arasında en ucuzu da Wild Prairie. Bir de hayvansal ürün oranı %65 ila %70 arasında olan yeni seriler var lakin onların besin değerlerini sevemedim :/ (Kitten dışında.)

duman_cat_world

@noface Cevap için teşekkürler, sizce f/p Acana serisi hangisidir? Biliyorum hepsi pahalı ama aralarından en ucuzu belki. Bountiful Catch misal?

simbakedi

grassland a mazon prime day zamani ndden bile ucuz olmustu. belki bi indirim gelir tekrar aklinizda bulunsun.

noface

Dediğim gibi, değerleri üst seri kadar iyi değil ama yine de bütçeniz dahilinde değerlendirebilirsiniz. 😊 Hali hazırda balıklı mama kullandığınızdan kedinizin hassasiyeti yoksa bu sefer de kümes hayvanlı tercih edin bence.

Renklipati

Evet biraz daha pahalı grasdland üst segment çeşidi çünkü 🤗

Renklipati

1.800 gr şuan 250 TL ama ben 4,5 kilo olanı alıyorum biraz daha kârlı oluyor

duman_cat_world

Wild Praire ucuz mu? En ucuz Acana yı arıyorum da :D

duman_cat_world

Gerçektn mama fiyatları alı başını gidiyor, sanki mama değil altın alıyoruz ://

duman_cat_world

Sonra Homestead Harvest var, o üst model mi, biraz daha alt bir model mi acaba?