Kedimin Tuvaletini Nereye Koymalıyım?

AyseAydogan

Anket

Balkon
(2 oy)
Banyo
(17 oy)
Tuvalet
(5 oy)
Salon
(2 oy)
Toplam (26 oy)

Kedimin tuvaletini banyo ya mı koyayım balkona mı koyayım ( balkon mutfakta ve başka bir yerde balkon yok )

9 CEVAP

dezgicavus

Biz banyoya koyduk gayet rahat. Alan uygunsa banyo iyi bir seçenek. Yazın balkon sıcak olur koku ve mikrop olasılığı artar.

Seymaaacaan

Banyo en iyi yer bence. Koku banyoda çok olmuyor

asliu0

kedi ilk eve geldiginde bir iki ay odamda tutmustum veterinerim yetisemeyince kacirabilir demisti diye . daha sonradan evde iki tane tuvalet oldugu icin bir tanesini güvenli hale getirerek ona ayirdik, camına sineklik taktirdik ve cam hep acik oldugu icin hicbir zaman koku sorunu da olmuyor

simbakedi

balkona koyarsaniz bence yasayacaginiz sorun kisin olur cunku kisin surekli acik birakmak zorunda kalacaksiniz. soguktan etkilenecekseniz balkonu eleyin derim. salona koymayin. ne kadar kokusuz dense de kokuyor tuvalet bi miktar. sizi de rahatsiz eder. ayrica kedi de insanlarin ortasinda kaka yapmaya utanir belki :D tuvalet ve banyo fark etmez aslinda. sadece surekli kapisi acik kalmali bunu unutmamalisiniz. ayrica kumun icine karbonat atarsaniz koku sorununun onune baya gecersiniz. ben feles tozsuz kum kullaniyorum. koku az da olsa oluyordu kumdan dolayi (kaka ya da cis kokmuyordu) karbonat attigimdan beri hic koku sorunu yasamadik.

Kutu gibi ise salona koy bence bende öyle yapıyoru. İyi oluyor

dilanbulent

Bence en iyi seçenek balkon :) Banyoda nem olduğundan dolayı kum daha erken kokma yapar.

Seymaaacaan

Eğer balkonunuz file yada cam balkon değilse tehlikeli olabilir

AdaCoco

Bence en iyi seçim tuvalet. Balkonda kışın sıkıntı yaşayabilirsiniz.

simsek_sevval

Balkonunuz mutfakta olduğu için kum taşıyabilir bence banyo en iyi seçenek