Kedim Su Kabini Kullanmiyor

asliu0

evde 6-7 tane su kabi koydum icsin diye ama hiçbirini kullanmiyor. baliklarimin fanusundan su iciyor ya da evde birinin ictigi bardaktan falan iciyor. 2-3 saatte bir degistiyorum aslinda suyunu neden boyle yapiyor😩

7 CEVAP

blue_hoddle

Su kabınız plastikse cam, seramik, paslanmaz çelik olarak değiştire bilirsiniz veya bütçeniz yetiyorsa su şelalesi alabilirsiniz.

ece5kedi

Su şelalesi alabilirsiniz bütçeniz varsa 🙌🏻

theyusra

benimkide az su içtiği için veterineriyle konuştum, bazı kediler suyun içine kafasını sokmadan rahat edemiyor derin bir kap deneyin işe yarar dedi sizinki de o kedilerden galiba :D su kaplarını derin olanlarla değiştirebilirsiniz.

asliu0

plastik kullanmiyorum cam ve seramik kullaniyorum @theyusra 'nin dedigini deneyecegim olmadi su selalesi alirim cevaplariniz icin tesekkurler

Psypsy

Su kabı plastik mi acaba? Belki koku vb. rahatsız ediyor olabilir. Cam kap denediniz mi? Fanus ve bardak ikisi de cam aklıma ilk bu geldi

BusraLuti

Su kabınız plastikse cam veya seramik olarak değiştirin. Ben bu şekilde değişim yaptım eskiye göre su içmesi arttı. Bazen suyun içine buz küpleri atıyorum ilgisini çekiyor suyu fazla içiyor.

Elliiiis

Valla benim kedim de bir yaşına doğru çeşmeden içmeye alıştı geceleri sadece zorunluluktan kabından içiyor. Diğer türlü hep musluk peşinde