Hediyeler İçin Petlebiye Tesekkurler

Palyaco

Gönderdiniz ürünler mükemmel petlebiye cok tesekkurederim aktif kullanıcılarına bu hafta hediyeler gönderdi oncelikle bu güne kadar gösterdiniz ilgiye tesekkurederim

2 CEVAP

deniznergis

Bende teşekkür ederim petlebi ailesine benim misketime 1 koli hediye yollamışlar yaş mama ve vitamin ,malt çok teşekkür ediyoruz

duman_cat_world

Bize de aynısı yollandı, nazik düşünceleri için petlebi'ye teşekkür etmek istedik. ❤️🙏 Bir koli hediye geldi; malt macunu, vitamin macunu, kedi çimi ve bolca yaş mama. Paketleme özenli, kargo hızlıydı. Çok teşekkür ediyoruz tekrardan. 🐾🐾