Kedime Nd Mama Aldım. Domuz Yağı Var Mı?

Ixterenettt

Bu mamada domuz yağı var mı?

29 CEVAP

Elinde paket var zaten arkasını okuyabilirsin heralde

Ixterenettt

ALLAHSIZ KEDİ ADAM ÖLDÜRDÜ
-Show Haber

Buna benzer bir soruyu sormuştun daha önce de, harbiden zekâ yaşınız kaç sizin ya, sırf laf olsun diye ya da gerçekten bu kadar düşünme yoksunuysan sorulur bu sorular artık ama yaa. Oruçluyken sakız çiğnenir mi sorusunu soran zekâyla birebir aynı kapasite vala ya.

Ayben02

Olsa bile korkma günah değil :)

simbakedi

hm lxterenet burayi geri bulmus trollemeye mi gelmis acaba :)

duman_cat_world

Elinizde paketi var, e bi zahmet okuyun içeriğini ;) Hem zaten olsa bile kedinin dini yok, ona günah değil ki. Hem kediniz domuz yağı içeren mama yiyor diye size günah yazılmaz, merak etmeyin.

gulgez06

Kız biz ne bilek varmı yokmu içeriğini oku veterınere danışın. Ahahaha

Olsa bir problem olur mu sizin için sonuçta biz yemiyoruz :D

Seymaaacaan

Her mamanın içinde “hayvansal yağ” adı altında domuz yağı vardır

blue_hoddle

Bildiğim kadarıyla yok fakat arkasını okumanı öneririm.

Ixterenettt

@gulgez06 1. Ben kız değilim. 2. Bu site soru sormak için var. Teşekkürler.

gulgez06

ıxterenett@ Yahu kusura bakma ismini efe değilde ela olarak okumuşum içeriğin de yazar diye söyledim domuz yağı şeysi diye.

gulgez06

ben baktım içinde yok ama çoğu petshopcu var diyor satmamak için.

Ixterenettt

@Ayben02 hani domuzlar pislikten besleniyor ya kedimde problem olur mu diye sordum.

Ixterenettt

@MuMueMuezMuezzMuezza insanları eleştiriceğinize kendinize bakın. Teşekkürler.