4 Aylık Scottish Mama Önerisi

Arzuarslan

Anket

Royal Canin Kitten
(3 oy)
Nd Ocean Morina Kitten
(10 oy)
Hill's Kitten Tuna Balıklı
(1 oy)
Diğer
(0 oy)
Toplam (14 oy)

Kızım 4 aylık oldu, Royal Canin mama kullanıyorduk seve seve yiyor ancak bitmek üzere. Yeni bir mamaya geçmek istiyoruz, tavuklu olanlar tüy dökümü için sıkıntı olabilir diye başka önerisi olan varsa alırız:)

6 CEVAP

Ixterenettt

Nd yada proplan alabilirsiniz (:

gulgez06

rc i daha çok kötülüyorlar. Proplan da gerçek et var

Ayben02

Bence proplan orta segment bi mama çok kötü değil fakat parası içeriğe göre fazla pahalı o fiyata daha iyileri gelir

gulgez06

N&D olabilir alternatıf proplan.

Arzuarslan

Proplanı çok kişi kötülediği için listeden çıkarmak zorunda kaldım bu arada🙊

Ixterenettt

Proplan asla kötü bir mama değil iyi geceler 😊