Hill's Kitten Tuna Balıklı Kullanan Var Mı?

Arzuarslan

Tavuklu mama harici bir mama arıyorum ancak Nd markası biraz pahali geldi o yüzden Hills düşünmeye başladım. Kullananların yorumları benim için çok önemli, şimdiden teşekkür ederim. 😸

11 CEVAP

Tuna balıklı kitten mamasının içinde ton balığından çok tavuk var

Arzuarslan

Aynen öyle tavuk içermeyen sanırım tek Nd var ancak diğerlerinden baya pahalı malesef alamayacağım onu

gulgez06

ben kullanacaktım asla yemediler.

Simurg1queen

Merhabalar oğlum için aynı şekilde balık çeşitli aradım Hill's kitten tuna ürününü 4 ay kullandık çok severek tüketti tam büyüme çağındayken tüy sağlığına ve kemik güçlenmesine çok destek olduğuna tanık olduk ancak 4.ayın sonunda yemek istememeye başlayınca mama değiştirdik..

Kullanmadım ama t r e n d y o l da 7 kg 255 tl ydi diye hatırlıyorum indirim bitmeden kacirmayin

Seymaaacaan

Şuan bu mamayı kullanıyorum. İçerisinde tavukta var maalesef. Tavuk içermeyen bir mama bulmak çok zor zaten.

Mamadan memnunuz severek yiyorlar bi sıkıntı yaşamadık şuana kadar. Taneleri birazcık büyük ama yinede zorlanmıyor 3 aylık bebişim

Leon23

Merhabalar şuan bu mamayı kullanıyoruz maalesef çoğu mama tavuklu.. gayet güzel bir mama severek yedi memnunuz.

gizemdr

Ben yavru kediler için olanını kullandım. Ağız kokusu ve dışkı kokusuna neden oldu :(

Eğer tavuğa alerjisi falan yoksa deneyin bence. Kitten da tavuksuz mama bulmak çok zor gerçekten

Arzuarslan

Alerjisi yok ama strese bağlı tüy dökümü var bu yüzden tavuklu kullanmayalım dedik ama galiba çoğu kişinin dediği gibi tavuk harici pek kitten mama yok. 2 mama arasında kaldım, çok teşekkür ederim herkese cevap için 😻

Lavital var tavuk olmayan diye biliyorum biz kuzulu kısır mamasını kullandik