Yavru Kedilerim İçin Balıklı Uygun Fiyatlı Mama Arıyorum Önerilerinizi Bekliyorum?

muholina

Normalde nd morina kullanıyorum fakat şuan biraz finansal sorun yaşıyorum o yüzden 2 3 aylık bir süre için 2 tane 15 kg luk mama almam gerekmesinden ötürü uygun ama içerik bakımından zengin balıklı mama önerilerinizi bekliyorum. nd alsam bin tl bandında bunu yarıya yakına çekmeye çalışıyorum. sonra zaten tekrar nd ye dönecegim.

11 CEVAP

simbakedi

hills icinde baliktan cok tavuk oluyor kittenda. ton bakikli yetiskinde de baliktan cok un ve misir oluyor.

mrcasper

hills kitten ton balıklı kullanabilirsiniz gayet güzel ve kaliteli bir mama

BusraLuti

Ben bir süre matisse kullanmıştım sorun yaşamamıştım.

muholina

Hills asla kullanmam içerik bakımından ortalama ve fiyat performans olarak değerlendirmeye alırsam zaten nd ile aynı fiyata denk geliyor

muholina

Normalde matisse kullanıyordum nd den önce fakat dediğim gibi 250 325 en fazla 350 civarı mama bulmam lazım balıklı. matisseden vazgeçme sebebim içeriği daha iyi olan nd ile arasındaki fiyat farkının 50 100 civarı olmasıydı yoksa bende bir zararını görmedim iyi bir mama bir çok iyi denen markanın yanında

muholina

Yukarıda yazmıştım ama dikkat edilmeden yazılıyor olabilir zaten şuan ki masrafın çok olması sebebiyle mama arıyorum besledigim kedi sayısı 14 1 ayda 15 kg mama yiyorlar maşallah. o yüzden onların besin değerlerini göze alarak bütçeyi rahatlatmak istiyorum.

simbakedi

balikli mama bulmak cok zor maalesef umarim bulabilirsiniz uygun fiyatli. nd aslinda 5 kilosunu indirimle 350ye almistim a mazondan ama su an saka gibi 520 gosteriyor. t rendyolda da ayni sekilde. anlamadim yani bi anda ne oldu. ellerinde mi kalmadi acaba sirketlerin

Seymaaacaan

Brit care’a bakabilirsiniz. Hills’te fiyat olarak uygun açıkçası, 7kg 256Tl ye almıştım

muholina

10 kgluk nd ortalama 479 ile 675 arası sitelerde degişiyor minimumdan hesaplarsak kilosu 47tl ye geliyor brit care kg 30 tl ye denk geldiği için mantıklı diyebilirim ama balıklısı yetişkin görünüyor. hill ise 38 tl ye denk geliyor şuanda. istediğim kadar düşüş yok 23 tl ile 27 tl arası arıyorum yavru kedi için yeterli besin değeri ilk noktam 27 den 30 a da çekebilirim ama dediğim gibi kedi çok ve çabuk bitiyor 15 kglukları olan mamalar daha çok tercihim.

dezgicavus

Lavital kitten a bakın isterseniz fiyat uyuyor 12 kg alımda 270 civarı bir fiyatı var ve somonlu. Denemek için 2 kg olanını alabilirsiniz. İçerikte orta fiyat a göre fena değil. Kısır kuzulu aldım ben şuan geçiş süreci 5. Gün bir sorun olmadı. Kitten balıklı çok seçenek yok maalesef

muholina

Legend Kitten Düşük Tahıllı Tavuklu ve Somonlu Yavru Kedi Maması 15 KG İÇERİK: Kurutulmuş Tavuk ve Somon Balığı Eti (min.%33) ve proteini, Tavuk ve Somon Yağı, Mineraller, Antioksidanlar, A, C, D ve E Vitaminleri, Taurin, Prebiyotik Mannan Oligosakkaritler.

ANALİTİK BİLEŞENLER: Ham Protein: min.%39, Ham Yağ: %19

kullanan var mı daha önce içerik güzel gibi ve fiyatı çok uygun ama yorum yok dogru düzgün.