Kedi İçin Mama Numunesi Veren Markalar?

Merhaba arkadaşlar, sokak canları için mama numunesi istiyorum. Bildiğiniz markalar ve nasıl irtibata gecebilirim? Mail yada site olabilir. Mesaj bölümunden ulaşmanız daha iyi olur çünkü site linkleri ve mailleri banlıyor sanırım.

7 CEVAP

Söyle bir düzeltme yapayım. Numune mamaları öncelikle ev kedime denetip beğendiğini satın alacağım kalan mamaları sokak canlarına vereceğim.

simbakedi

felicia gonderiyordu sanki. instagramdan yazinca geldigini duymustum ama emin degilim. size de gonderirler diye dusunuyorum.

Seymaaacaan

Şu sıra baya azaldı numune gönderen sayfalar benim numune aldıklarım;
Felicia
Nd
Prochoice
Brit care
Best pet
Happycat
Ayrıca petlebiden de 1tlye numune alabiliyorsunız

Lils

Nd
Felicia
Golosi
Te miz mama (bonacibo,mito)
Mystic (şu an vermiyor sanırım)
İnternet sitelerini ya da instagram hesaplarını ziyaret ederek mail adreslerini bulup yazarak sadece kargo ücreti ile alabilirsiniz.
Petlebide
Hills, felicia, bestpest ve 2-3 markanın daha 95 kuruşa numunesi var. Her alışverişte 2 kedi-2 köpek alabiliyorsunuz.

simbakedi

ayrica gonderirlerken feliciadan olcu kabi isterseniz ondan da gonderirler

AdaCoco

Farmina'nın kendi sitesinden numune alabilirsiniz. Onun dışında büyük paket mama alırsanız yanında yaş mama ve numune kuru mama gönderiyorlar genelde. Ben N&D'yi biliyorum sadece yanlış bilgi vermek istemedim :)

duman_cat_world

Micho, Felicia, Mystic ve Nd alabiliyorsunuz diye biliyorum ama emin değilim.