Küçük Kızıma İsim

blue_hoddle

Merhaba minicik kızıma güzel bir isim arıyorum önerilerinizi bekliyorum.

16 CEVAP

Seymaaacaan

İnci😻

AdaCoco

Lyra, Stella, Misha, Bella, Lola, Lilly, Mila, Eva olabilir. Ben bu isimleri çok seviyorum :)

theyusra

Lotus, Liva, Artemis, Sky, Tiara, Aria, Alena 🥺

bence hülya koy hülya avşar gibi masmavi gözleri

blue_hpood

rosa, sokaktan aldığım yakışıklı dişi olsaydı rosa koyacaktım:)

Elliiiis

Mihri ❤️

Elliiiis

Mihri ❤️

diablerose

şeker

Zehranazz

Mia koy çok seviyorum bu isimi

Korfoula

Mitra

Phoenix3

Astoria, Tokyo, Layla, Lily

Zegodogo

Harika

Esraaaaaa

Sütlaç olabilir

Snzlc

Kendi hayatınızdan sevdiğiniz bir filmden şarkıdan vs. esinlenerek isim verseniz daha iyi olur bence :)) ben mesela çocukken sürekli Evita diye bir müzikal biyografik bir film izlerdim. Hani şu Madonna'nın başrol olduğu. Eva peron adında bir sanatçıyı canlandiriyordu. Çocukluk hatırası olarak kedimin adını Eva koydum. :))

Arzuarslan

@theyusra Artemis ve Sky benim de çok hoşuma gitti 🤸‍♀️