Kedim Tv Ye Tırmanıyor

OzlemMercan

Arkadaşlar 8 aylık kedim beni gördüğü zaman tv ye atlıyor ve tırmanıyor. Kızıyorum fayda etmiyor seviyorum fayda etmiyor nasıl vazgeçirebilirim bu huyundan

6 CEVAP

Ayy benim kedi de öyle canı sıkılınca tv ye gidiyor tırmanıyor. Çözüm bulamadım. İlk başta tuvaleti gelince yapıyo sandım ama değilmiş

OzlemMercan

İlgi çekmeye çalışıyor diyor veteriner ama tv ye bakmadığım da kendiyle ilgilensem dahi yine gidip tv ye atlıyor

Bobur

Benim kedimde sıkça yapıyor bunu. Her çıktığında topla veya başka bir şeyle dikkatini çekiyorum. Oyun oynatıp yorunca uyuyor.

septikbaykus

Bir kedi için son derece normal ki bu. Kedim kendini yalıyor demek gibi bişey :)

AdaCoco

Benim kedim de aynısını yapıyor. Mesela maç izliyorum kedim televizyondaki topa saldırıyor :) Dikkatini çektiği için yaptığını düşünüyorum.

Topu benimki de yakalamaya çalışıyor ama bu tırmanmaya çalışıyor. Tüplü tv olsa tırmansın incecik tv ye tırmanmaya çalışıyor. Ve bunu belirli saatlerde ve miyavlayarak yapıyor. Bir şey istiyo da olmuyo gibi