Proplan Kısır Hindili Tavuklu Mu? Somonlu Mu?

Gamzeoa

merhaba arkadaşlar kedim bebelikten beri proplanla besleniyor ve kısırlaştırmadan önce tavuklu proplan kullanıyorduk kısırlaştırdıktan sonra somonlu kısır proplan kullandık 10 kg maması bu ayın sonlarına doğru bitiyor. şimdi fiyatlara baktığımda proplan kısır somonlunun fiyatı biraz uçuk ama proplan hindili tavuklu olan 50 tl daha uygun sizce kedim yer mi çünkü onu almayı düşünüyorum seçici bir kedi ama proplan olunca severek yiyor böyle değişiklik yapan var mı ??

5 CEVAP

pompompurin

uzun süre balık ağırlıklı beslenmek özellikle ağır metallerden dolayı doğru değil diye düşünüyorum. ben olsam hindili alırdım ve diğer çeşitleriyle dönüşümlü kullanırdım.

noface

Tercihinizi hindili olandan yana kullanmanızı öneririm. Zaten balık ağırlıklı mamalar uzun vadeli kullanım için önerilmiyor, 10 kg somonlu da kullandığınıza göre hindiliye bir şans verebilirsiniz ;)

dilanbulent

Aynı marka yani arada değişiklik yapabilirsiniz. Ben Proplan kullandığım zamanlar 10 kilo somonlu almıştım, o bitince 10 kilo hindili almıştım. Aromasını değiştirmek kediyi de mutlu eder diye düşünüyorum.

Palyaco

Ben proplan kullanmam mısır gluteni var içinde pek sağlıklı olduğu söylenemez mısır gluteninin

Gamzeoa

teşekkürler hindili alacağım hem sürekli aynı şeyi yememiş olur canım tombul oğlum