Köpeğimle Yolculuk

kaju1412

salı günü köye gideceğim 10 gün kadar kalacağım için köpeğimi de yanımda götürüyorum yolculuk 10 saat civarı sürecek benim köpeğim 10 dakikalık yolda bile kusuyor araba tutuyor sanırım ne gibi önlemler almam gerekir yemeğini ne zaman vermeliyim mutlaka kusacak ama bunu minimuma indirmeye çalışmam lazım

2 CEVAP

End_19

Kusmama sı için malesef aç olmadı gerekiyor. Eğer yola sabah çıkacaksanız sabahtan birşey yemesin arada su içsin. Bide mümkünse yolculuk sırasında camdan dışarıyı görebilirse daha iyi olur. Biz bu şekilde 6-7 saatlik yolu sıkıntısız gittik. Tabi arada çiş molası verdik ve biraz yürüttük strese girmemesi için

kaju1412

teşekkürler yanıtınız için yolculuğumuzu yaptık kustu yine malesef birkaç defa ama bir şekilde hallettik :)