Mama Tercihi

rgbostanci

Anket

Royal Canin
(3 oy)
Proplan
(29 oy)
Toplam (32 oy)

Merhaba kisirlastirilmis kedime mama alacagim fakat iki marka arasinda kaldim sizce hangi marka ve neden?

9 CEVAP

Lils

Proplan çeşit ve taze et içermesi ile önde bence. Ayrıca daha güvenilir geliyor bana.

Neden sadece bu 2 seçenek

duman_cat_world

@Lils 👍🐾
İkisi de çok kaliteli değiller aslında ama madem iki seçeneğimiz var, Pro Plan diyorum, biraz daha kaliteli, içeriğinde az da olsa taze et var.

Thesudeaskin

Pro Plan içerik bakımından daha zengin. Ben de kullanıyorum kedimde ve gayet sağlıklı.

tyguler

ben de proplan kısır hindili alacağım. royal caninde et yok propkanda var. proplan daha iyi bence benim veterinerim de proplan öneriyor royal canin önermedi bugune kadar. (klinikte proplan da royal canin de var şimdi gelip de kendi sattıgı için demesin kimse)

dilanbulent

Kesinlikle Proplan

AdaCoco

ProPlan kesinlikle daha kaliteli. İkisi de çok kaliteli değil. Ama ProPlan en azından gerçek et içeriyor. Royal Canin içermiyor.

AdaCoco

ProPlan kesinlikle daha kaliteli. İkisi de çok kaliteli değil. Ama ProPlan en azından gerçek et içeriyor. Royal Canin içermiyor.

rgbostanci

ND veya diger markalar icinden de onerisi olan varsa olabilir tabi oncelikle bu ikisine bakmistim