Tüy Dökümü Aşırı.

DoganVural

**
​Merhabalar aranıza yeni katıldım.

​Arkadaşlar sosis ve tazı kırması şirin bir Orta ırk kızım var kısır. 1 senedir ben bakıyorum 2,5 yaşında.

Pro Plan Somonlu, N&D narlı, Hills somonlu olmak üzere 3 farklı kaliteli marka denedim. Şuanda La Vital'in 3. Paketini kullanıyorum en çok La Vital'i sevdi kuzulu. Lakin kızımda çok fazla tüy problemi var evi sağolsun poh götürüyor 😅 evi geçtim üstüm basım hep kıl sevemiyorum hayvanı tüy dökümünden dolayı. Bunun için tavsiye edebileceğiniz bir mama var mıdır yada başka bir çözüm? Mevsilsel tüy dökümünden bahsetmiyorum bu arada gereksiz döküyor. Mamayı tekrar değiştirmeyi düşünüyorum. Herkese iyi forumlar. **

1 CEVAP

Salihaylmz

Merhaba hoşgeldin petlebi sayfası harika bir sayfa oluyor bu gibi sorular için
Daha önce köpek baktım o yüzden bu soruyu cevapliyorum 🙈
Tüy dökümünün bir çok sebebi olabiliyor mama bir etken vitaminsizlik de bir etken
Sürekli mama değişimi ve kalitesiz mama yemesi de bir etken
Mevsimsel haricinde tuy döküyorsa vitamin takviye kullanmanızı öneririm