Köpeğim Çok Korkuyor Bakar Mısınız Lütfen Yardım

Merhabalar, 7 aylık bir köpeğim var salon ile mutfağı bağlayan holden kesinlikle geçemiyor korkuyor eskiden böyle değildi rahatça geçerdi şimdi maması için ara sıra çok korkarak geçiyor onu korkutacak bir şey de yok yeni bir eşya vs bu durumu yaşayan oldu mu daha önce?

4 CEVAP

puglife

Bahsettiğiniz alanda değişiklik yaptınız mı ya da alan karanlık mı? Belki karanlıktan korkuyordur, bir değişiklik yapıldıysa ondan da korkmuş olabilir. Ona karşı orada yapılmış kötü/yanlış bir hareket olduysa bu da sebep olabilir. Eğer evde başka kişiler de sizinle beraber yaşıyorsa o kişilere de bunu sorun. Orada köpeği korkutacak, ürkütecek bir şey yaptılar mı diye. Köpek kendi kendine oynarken de siz farketmeden bir şey yaşamış ve ürkmüş olabilir.

blue_hpood

durumu tam olarak anlamak için gözlemlemek lazım fakat bence kka’ya danışın.

Salihaylmz

Kopekler kolay kolay korkmazlar ama alanı bir inceleyin partisine bir şey batmıştır ondan korkuyordur belki böcek vardır bir de yerleri silmeyi deneyin belki pis geliyordur

Salihaylmz

Pis geliyor derken yanlış anlamayın yani öyle demek istemedim
sirkeli suyla silin anlamında çamaşır suyu rahatsız edebilir