Hangisi İyi

kedimedisever

Bozita
Natura
La vital
Sanabella
Bu markalardan hangisi daha iyi?

13 CEVAP

Seymaaacaan

Bozita tercih ederdim ben olsam. Ayrıca bozita mamayı semezse geri alıyorlarmış. Marka mama gibi bilindik bir siteden alırsanız yemediğinde iade edebilirsiniz

Ixterenettt

Proplan yada nd

Ixterenettt

Bu mamalardansA sanabelle bence

kedimedisever

Diğer mamaları yazmayın lütfen bu 4 lü arasından demek istedim :)

Ixterenettt

Sanabella

dilanbulent

Sanabelle ve Bozita. İkisi arasından ise tercih hakkım olsa Sanabelle'yi seçerdim.

kedimedisever

Nd ve proplan aldım kedim ikisine de burun kıvırıyor beğenmedi daha ne alabilirim bilmiyorum yani

dilanbulent

Proplan sevmeyen kedi çok nadirdir. Şaşırdım açıkçası. Bozita ve Sanabelle deneyin küçük paketlerde alıp. Yapacak bir şey yok..

1 sanabelle 2 bozita tercih ederdim

kedimedisever

Proplan yediremiyorum belki nd sever diye aldım onu da yemiyor. ********da bu dört markayı çok övüyorlar o yüzden bunlara bakmak istedim.

duman_cat_world

BOZITA ve SANABELLE çok güzeller, içerikleri ❤️ ben.

asliu0

sanabelle icerik olarak en iyisi ama bulmasi cok zor cogu zaman stokta olmuyor ben hic denk gelemedim denemek icin bile😓 bozita daha ulasilabilir oldugu icin tercih edebilirsiniz

Yumak3302

Bozita