Kedim Daha Tuhaf

ya şöyle ki bikaç gün önce idrar yollarında enfeksiyon olmuştu ve iyileşti çok şükür.ama yabancılara ve dışarıya karşı hep çok korkak bu yüzden etkilenebiliyo korkuyo baya.zaten bu bikaç günlük süreçte de baya git gel yaptık veterinere.neyse gittiğimiz zaman diyet maması aldık kaliteli bi mama zaten kedim de baya baya beğendi.bu mamayı kullanmaya başladığımızdan beri aşırı bi şekilde acıkıyo ama bundan mıdır emin olamadım.ve sanki biraz mutsuz gibi geliyor ama çok fazla veterinere gittiğimiz için korkmuş da olabilir.sizce bakışları falan normal mi bi ağrısı sızısı var mıdır sizce?dediğim gibi iştahı çok iyi ama mutsuz gibi

3 CEVAP

indovf

Acıkma sebebi , her mamanın besin değeri farklıdır. Bazı mamalardan bir kap yiyip doyulurken bazıları için iki katı yemesi gerekebilir. Zaten mama kutusunun arkasında yazar ne kadar yemesi gerektiği. Tabi belki de bu sebepten değildir ama bu da bir seçenek

simbakedi

bir sure oynayin, daha cok ilgi gosterin, odul mamasi yas mama gibi seylerle mutlu edin. korkudan olabilir tabiki. iyilesmis bu arada gecmis olsun cok sevindim. cok da guzel masallah. biraz huyuna gitmekte fayda var bu donemde

ebrardogan

Veteriner fazla gittiğinden korkmuş olabilir. Eğer imkanın var ise ona kedi ödül maması vs. alabilirsin. Bu onu mutlu eder