Kanlı İshal

Rabiyabagci

Merhaba 1,5 yaşında scotiş kedim . royal canın mama kullanıyoruz . ancak royal canın hakkında duyduklarımızdan sonra ND mamaya geçiş yaptım . ND marka mamaya geçtiğimden beri kedim ishal kakasını kumuna yapıyor ancak her tarafına bulaştırıyor ve çok kötü kokuyor ve kan var . ne yapabilirm lütfen yardım edin .

5 CEVAP

dilanbulent

Benim gibi birkaç arkadaş boş yere bağırmıyoruz. Mamanızdan memnunsanız niye değiştiriyorsunuz elalemin lafına bakarak. ND en çok şikayet alınan mamalardan birisi, allah aşkına sırf içeriği iyi görünüyor diye her şeye kanmayın ya. Tutturmuşlar nd orijen britcare diye. Abi hiç mi görmüyorsunuz bu mamalardaki şikayet oranlarını? Royal caninden memnunsan royal canin kullan, proplandan memnunsan proplan kullan. Yalvarırım bırakın elalemin boş boş laflarını dinlemeyi.

Ayrıca bu durumda bizim yapabileceğimiz bir şey yok, veterinere götürmek için neyi bekliyorsunuz? Sağlığın şakası olmaz. Bir an önce veterinere gidin. Geç bile kalmışsınız ayrıca. Veteriner hekim isimli insanları ilk defa mı duyuyorsunuz anlam veremedim

Rabiyabagci

Pardon da veterinere götürmediğimi nerden biliyorsunuz da ön yargılı konuşuyorsunuz cahil cahil konuşup durmayın

dilanbulent

Yazmış mısın oraya veterinere götürdüm diye?

yani tek yapılabilecek şey veteriner tabi ki.kanlı ishal çok tehlikeli diye biliyorum gitmediyseniz hemen gidin nöbetçi veteriner bulup

Seymaaacaan

Yüksek ihtimal mama yapmıştır. Mamayı değiştirdiğiniz an kesilir diye düşünüyorum