Regl Olan Köğeğim Yastığa Erkek Köpek Gibi Kerkiniyor

Yaklaşık 21 günü geçen regl dönemini bitirmek üzereyiz. Yastığa erkek köpek gibi kerkiniyor. Dişi köpeklerin bu şekilde erkek gibi kerkinmesi normal mi

2 CEVAP

End_19

Benim köpeğim dişi ve regl olmadan önce yapıyordu bu hareketi. Halada yapıyor sıkıntılı bir durum olduğunu sanmıyorum

aysekara1

Endişelenmeyin benim eski dişi köpeğim yastığa değil kendisi gibi olan bir köpeğe yapıyordu işemesi bile erkek gibiydi normal bir durum.