Kedim Saldırıyor

1 yaşında sarman, erkek bir kedim var. 1 haftalık bir tatile çıktım ve kedimi yanımda götürdüm. Tatilde başka bir kedi peşime takıldı ve kedim bu kediyi gorur gormez hırlayıp tıslayıp bana saldırdı. 3 4 gündür bu tavırları devam ediyor. Eve geri döndüm ama mırmırın yanından geçerken bana hala garip sesler çıkarıp saldırmaya çalışıyor. Bu durumu nasıl düzeltebilirim ?

4 CEVAP

iAllMoon

Sevdiği şeyleri yapın ödül maması verin barışır herhalde :)

BerkeB

Oyuncaklarıyla oynatmayı deneyebilirsiniz sakin bir şekilde hafif hafif sevmeye çalışıp sevdirdikçe ödül maması verebilirsiniz.

O benim gönlümü alsın dikişlik yara açtı bacağıma :) Dediklerinizi uygulayacağım zaten dünden beri biraz daha sakinleşti evine gelince o hırçınlık azaldı galiba teşekkür ediyorum 🌸

Catsnbirb

Başka kedilerin kokusu üstünüze sinmiştir. Hepsini yıkayın kokusunu kaybedince sakinleşeceğini düşünüyorum