Yetişkin Kedinin Poposunda Kan

buusracikk

Arkadaşlar 2 3 yaşlarında dişi bir kedim ve kedimin 2 tane yavrusu var. 2 gün önce iç parazit hapı içirdi veterinerimiz o haptan dolayı diye düşünüyorum ama sanırım kabız çünkü tuvaletlerini temizlerken yetişkin kedimin dışkısı olmuyor. Biraz önce tekrar temizlerken fark ettim tuvalet kabının kenarında mukus ve kan vardı kedimin poposunda da açık kırmızı renkte kan gördüm karnı da 2 gündür şiş. Zeytinyağı içirsem geçer mi bu durum fikri olan yazabilir mi?

9 CEVAP

Yaparken zorlandığı için kaka olmuş olsaydı kaka olurdu diye düşünüyorum. Çünkü kakasi çıkarken tahriş edip kan olur. bu başka bir şey gibi. Ve zeytinyağı işe yarar mı bilmiyorum bu durumda ama icirin veterinere götürun bence

Ixterenettt

Üstteki arkadaş doğru söylemiş

Zegodogo

Veteriner size yardımcı olacaktır

buusracikk

@ebrugurkaracayir peki içtiği iç parazit hapından olabilir mi

iAllMoon

Veteriner kontrolüne götürün kesinlikle!

Trifane

Hafiften kabızlık war. Bildiğiniz, dupalac surup icirin. Muhtemelen diskisini yapamiyor. Bagirsaklari dolmuş. Tecrübe olarak yazıyorum fakat mutlaka röntgen çektirin. Ne olur ne olmaz. Çocuk anne bir de yazık şu an güçsüz.

buusracikk

Geçti arkadaşlar kabızlığı varmış zeytinyağı içirdim düzeldi gayet iyi herkese teşekkür ederim

Palyaco

Haftada 3 sefer 1 tatli kaşığı verin zeytinyağı kafirden aynı sekilde

Palyaco

Kefir