Kedimin Penisinin Etrafındaki Kabuksu Yara

Milovat

Gün geçmiyor ki yeni bir sorunla karşılaşmayalım...
Bir yaşındaki kısır kedimin penisinin etrafinda kabuksu yara gibi bir şey fark ettim az önce. Hekimimizi aradım endişelenmeyin, yarın muayene edip doğru bilgiyi aktaririm size dedi. Yine de endişeliyim. Fotoğrafını ekliyorum. Böyle bir durum yaşayan oldu mu aranızda acaba?

6 CEVAP

Milovat

Yok mu bir bilen yahu sabahı sabahı edeceğim:((

eyldl3

hiç başıma gelmedi inşallah da kimsenin başına gelmez ben de son günlerde baya aksilik yaşadım ama çok şükür geçti..inşallah sizinki de en kısa zamanda geçer.bir yere mi sıkıştı ki aklıma şuan bu geldi sadece.veterinerin dediği gibi siz sakin olun yarın veteriner bakarmış zaten içinizi ferah tutun kedilerimiz bizim negatifliğimiz anlayabiliyor üzülmesin

iAllMoon

Önemli bişey değildir inşallah veteriner en doğru bilgiyi verir içiniz rahat olsun.

Milovat

Veterinere götürdüm ve dediki evde bitki varsa ona sürtmüş aşındırmıştır burasını şimdilik korkulacak bir şey yok. Ne zamanki idrarını yapmakta güçlük çeker ya da yapamaz o zaman hastalık olur dedi.

eyldl3

oh çok sevindim yara da inşallah hemen geçer

Milovat

İster istemez evham da yapıyoruz. Kedilerim benim her şeyim. Teşekkür ederim manevi desteğiniz için umarım önemli bir şey değildir umarım...