Diyafram Ameliyatı Sonrası Kusma Ve İshal

Catsnbirb

Kedim 2.5 aylık sokakta buldum biz bakıyoruz. Ayağında enfeksiyon varmış günler sonra fark ettik hemen evde doktor dahilinde tedavi yaptık ancak bir türlü düzelmedi. Sürekli karnı boştu bie türlü yemek yiyip kaka yapmıyordu şüphelenip doktora gittim diyaframı yırtılmış dediler ameliyat oldu geçen hafta salı günü. Safrası şişmiş atması gerek içindekileri dediler. 2 gün harikaydı ancak yine giderek durumu kötüleşti. Sabah hafif sarı kustu. Klinikte serum verildi ama eve gelince 3 defa demin de arka arkaya 2 defa kustu. Hepsinde renk sapsarı. Ve ishal yaptı. Zaten mama yiyemediği için normaldi. Rengi açık sulu. Ancak ne yapacağımı bilemiyorum, üşümüş olabilir mi? 2 gün sabahları balkonda uyuyordu.

5 CEVAP

Catsnbirb

Kedimle ilgili güncelleme yapayım belki birileri debk gelirse diye...
Kedim gençlik hastalığı kapmış ameliyat sonrası yavru kedi olduğu için etkilenmiş. Fakültede zaten serum tedavisi yapılıyordu. Sıcak tutmam ve serum dışında zorla yemek vermemem söylendi. 4 5 gün sonunda toparladı. Şu anda harika bir durumda

Warriorsans

Çok geçmiş olsun iyileşmesine çok sevindim umarım sağlıklı mutlu uzun bir ömrü olur 🧚‍♀️

Çok sevindim küçücük bedeniyle çok zor hastalıklar atlatmış. Maşallah ona. Sizinle birlikte tüyü kadar ömrü olsun.

Catsnbirb

Ne olur yardım edin başına gelen yok mudur?

Catsnbirb

Çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için aynı güzel dilekkeri ben de sizlere diliyorum ☺️