Gerçek Nd Mi?

EcrinEla

Kedime dün ilk defa petshopdan açık nd aldım kedim sevdi mi sevmedi mi emin değilim fakat mama sanki gerçek değil gibi duruyor fotoları ekledim

3 CEVAP

Seymaaacaan

Eğer hangi çeşitinden alındığınızı yazarsanız o çeşiti kullanan karşılaştırabilir

septikbaykus

Ve eğer daha net fotoğraf atarsanız işimiz kolaylaşır. Gündüz net gözüken bir fotoğraf

Salihaylmz

Hangi çeşidi bu bilmiyorum ama ben nd iki çeşit kullandım biri nd kısır somonlu ona benzemiyor biri nd kitten ona da benzemiyor başka nd bir sürü çeşidi var