Kısır Erkek Kedide Karın Şişliği?

yarenmizrak

Merhaba. Kedimi kısırlaştıralı iki ay gibi bir zaman geçti. Geçen hafta kedimin sarkan göbüşünün biraz daha sarktığını fark ettim alt karnina bakarken simetrik olarak iki tane yumru gibi bir sey buldum zaten iç dış için veterinere gidicektik tam gitmişken onları da gösterdim. Vet hekimimiz elle kontrol etti, kısır kedilerde böyle yağ birikmesi olur merak etmeyin korkulacak bisi yok dedi. Ama bugün tekrar bi elledim yumrular daha da büyümüş yine simetrik olarak aynılar bi endislendim :( kısır erkek kedinizde siz de böyle bir şey yaşadınız mı acaba

5 CEVAP

psabrk

Kısırlıktan ziyade yumrular benim dikkatimi çekti zira büyüdüğünü söylüyorsunuz.
Bence başka ve güvenilir alanında iyi bir veterinere gösterin onlar gerekli tetkikleri yapacaktır.

septikbaykus

Veterinerin iddiası saçma bu arada. Kısır kedinin kilo alması doğaldır evet ama kitle olması doğal değildir.

Ya siz yanlış anlattınız ya o yanlış anladı. Hiç mantıklı değil

yarenmizrak

Aslında veteriner baya uzman alanında, yılların hekimi. Önceki sıkıntılarımızı çok güzel çözdü ondan güveniyorum veterinerimize (mama önerileri hariç....). Şimdi tekrar elledim o yumru gibi şeylerde bir büyüme yokmuş yağ ellemisim ama yine de elime para geçince bi röntgen çektircem mutlaka

septikbaykus

O zaman siz yanlış anladınız yahut evham yapıyorsunuz.

yarenmizrak

ABI KEDININ BOBREGINI MINCIKLIYOMUSUM İNANAMİYORUM ISBSODNDODNDODNDODNSKD OFFF ÖZÜR DİLERİM HERKESTEN...