Kedim Nadirenyere Yüz Üstü Uzanıp Başını Öne Doğru Getirip Öksürür Gibi Yapıyor Bunun Sebebi Nedir?

İnternette bulamadım anlaşılır olması için fotoğrafını çektim fakat tam olmadı.

9 CEVAP

Damlanursavsa

Bir veterinere götürmenizi öneririm. Ağrısı olabilir

Zehranazz

Vete gidin bence bir sorun var gibi duruyor

Ahmetemind

Solunum sıkıntısı gibi duruyor. Parfüm, kolonya vb ağır kokulu bir şey varsa ortamda o yüzden yapıyor olabilir. Ancak üst solunum yolu enfeksiyonu veya ciğerlerle ilgili herhangi bir sorunda olabilir. Veterinere gitmeniz iyi olur. Antibiyotik kullanmanız gerekebilir. Şuan nadiren yapıyorsa başlangıç seviyesindedir sorun. O yüzden ne kadar erken giderseniz o kadar hızlı tedavi gerçekleşir

Tüy yumağından dolayı da yapabiliyorlarmış bunu

Hilalllllll

Benim sokak kedilerim aylardır öksürüyorum Bi sorum olmadı ama siz yinede bir danışın

Çok hareketli asla yerinde durmayan bir tatlış bu. İştahı tuvaleti normal olduğu için götürmek istememiştim yoksa gidip geldiğim bir veteriner vardı. Devamlı olmadığından acaba normal bir durum mu danışmak istedim. Tetkik yapılması daha sağlıklı olacak sanırım teşekkür ederim.

Sinemsf

Tüğ çıkarmaya çalışıyor olabilir, yada bir şey yutmuş olabilir bir çok nedeni olabilir. Tüğ için maltlar var onları kullanın ama. En iyisi bir hekimin görmesi.

deniznergis

karın agrısı oldugu zaman yapıyormuş bu hareketi çogunlukla.

Gamze9901

Benim kedimde bazen kafasını öne doğru getirip agzindan sesler cikariyor yere salyasini akitiyor sanırım yuttugu tuyler midesini bulandiriyormus malt kullaniyorum suan bi sorun kalmadi