Vmp Tablet Kullanan Var Mı? (Tüy)

DoganVural

Merhaba, Zoetis VMP Tablet Kullanan varsa yorumlarınızı alabilir miyim ? Tüy dökümü için ise yarıyor diyorlar ama. Sarımsak tozu tableti filan var kullananlar farsa bunun gibi ürünleri fikirlerini paylaşabilirlermi acaba.

8 CEVAP

BusraLuti

Ben kullandım başlarda iyi faydalı gibi gelmişti ama sonradan etki etmediğini farkettim. Aynı oranda dökülmeye devam etti

septikbaykus

Bazısı çok memnun. Bazısı eh işte diyor. Çook aşırı dökülme yoksa kullanmayın bence

noface

Yüksek epa ve dha değerlerine sahip bir balık yağı edinebilirsiniz, daha etkili olacağına inanıyorum.

End_19

Çok yüksek beklentiniz yoksa kullanılabilir

noface

Efa ve Nature's Supreme markalarına bakabilirsiniz. Önceliği insan tüketimi için üretilmiş olanlara veriyorum ama bunlar bütçe açısından sizi zorlayacak olursa Mutamin markasına da bir göz atabilirsiniz.

DoganVural

@septikbaykus çok döküyor sevemiyorum kızı o derece. Bi denicem ama şu tüy sorununa bi çözüm bulamadım kafayı yicem

noface

Biz kullanmıştık zamanında, biraz etki etti sanırım ama beklentiyi çok da yüksek tutmamak lazım.

DoganVural

@noface tavsiyeniz var mıdır