Reflex Plus Kısır Mama

Sengunceren

Reflex plus somonlu kısır kedi maması kullanan var mı mama değişimi yapmayı düşünüyorum bir arkadaşım önermişti kullanan varsa yorumları alabilir miyim 🤗

4 CEVAP

septikbaykus

Sokaktakiler için kullandım ben . Bütçe o ise dilanın dediği gibi bonachibo alabilirsin. Yahut birde golosi markasına bak

dilanbulent

Daha önce normal Reflex kullandım, Plus olanını kullanmadım. Ama Bonacibo içerik olarak ikisinden de daha iyi. Bonacibo öneririm.

dilanbulent

Ayrıca Plus olarak farklı bir marka yapmışlar ama normal Reflex ile arasında nerdeyse hiçbir fark yok. Plus olanın tahıl oranı biraz daha düşük, o kadar. Plus deyince insanların aklında iyi bir içerik canlanıyor ama ne yazık ki farkları çok çok az.

Sengunceren

Çok teşekkürler 😊