Kedi Sırt Çantası

abyso_os

Merhaba boynumda ve omzumda problem olduğu için boxı taşımakta cok zorlanıyorum kedim dışarı çıktığında etrafı izlemeyi seviyor zaten camdan içeri girmez genelde. Acaba alsam zararlı olur mu? Taşıyamadığım için her vet e gidişim cok zor oluyor amacım görsellik değil...

1 CEVAP

Seymaaacaan

Önünde sadece kadar küçük cam olan astronot çantalar var onlardan alırsanız hem kendini güvende hisseder hemde isterse dışarıyı izler