Sokaktaki Canlar İçin Hangi Mamaları Kullanıyorsunuz?

AdaCoco

Selam, sokaktaki canlar için hangi mamayı kullanıyorsunuz acaba? Ben ProPlan kısırlaştırılmış kullanıyorum. Petshop'tan kilosunu 65 TL'den alıyorum. Açık olduğu için fiyatı uygun.

32 CEVAP

simbakedi

bence proplandansa 10kiloluk bozita daha mantikli. hem icerik olarak daha iyi hem de 10 kiloda fiyatlari kilo basina 38 tl gibi bir seye denk geliyor. tabiki bi anda alacak butce yoksa olabilir yani. baya pahali besleniyor sizin kediler burjuva :D

Seymaaacaan

Benim bütçem o kadar fazla olmadığı için genelde, dr sacchi alıyorum severek yiyorlar

AdaCoco

Benim de bütçem zorlanıyor bu konuda fakat başka mama yemiyorlar😔

Seymaaacaan

Petlebi siparişlerinizde ek olarak numune alabilirsiniz. Yeyip yemediklerini görmek için. Felicia 12kglikler uyguna gelir. Ayrıca 7kg hills 250₺ proplan royal hills bunlar reddedemeyecekleri mamalar

AdaCoco

Numuneyi nasıl alabilirim? Bu arada çoğu kedim başka mama yiyor fakat bir kaç kedim çok seçici.

Seymaaacaan

Petlebide mama kısmında en düşük fiyat yaparsanız 1tlye numune satan bir kaç marka var. Markalara mail’de atabilirsiniz ama gelmesi 2 haftayı buluyor

Renklipati

Bizim sokak canları felica ve enjoy yiyor ikisinide dönüşümlü alıyorum

AdaCoco

@seymaaacaan Markalardan örnek verebilir misiniz? Bulamadım da.

AdaCoco

@seymaaacaan Markalardan örnek verebilir misiniz? Bulamadım da.

Seymaaacaan

Kedi ürünleri > kedi maması > filtrele > önce en düşük fiyat yapabilirsiniz.
Ya da arama yerine numune yazabilirsiniz ;)

Seymaaacaan

Numune mama markaları sık sık değişiyor şuan 3 marka gördüm sadece

Seymaaacaan

Numune değil tester yazınca çıkar hepsi :)

AdaCoco

@simbakedi Seçiciler başka mama yemiyor yoksa alırım😫

AdaCoco

@Seymaaacaan Hypo-allergenic mamalar çıkıyor hep. Ama almaya çalışacağım bir ara.

simbakedi

aa bozita kitten kullandigim donemde sokaktakilere verdigimde severek yemislerdi o yuzden onerdim. sunlara bak hem sokaktalar hem de mama seciyolar :D