Mercek Kayması

Dorve85

Selam arkadaşlar.Kızımın gözünde 1 hafta önce bir mavileşme başladı çevresinde.Bir veterinere gittik damla verdi onu kullandık 1 hafta fakat bu sabah o mavileşme ais gibi tüm gözü kaplamıştı.Bugün Murat Hocaya götürdüm göz veteriner polikliniğine orada mercekte kayma olduğunu ve göz tansiyonunun 55 olduğunu söyledi ki ortalama değer 25 olmalıymış.Bir kaç damla yazdı tansiyonu kontrol altına almak için.Perşembe tekrar kontrole çağırdı ve ameliyat hakkında konuşmak için.Bu durumu yaşayan mutlaka birileri vardır.Süreç nasıl yaşayan dostlarımız nasıl atlattı tüm merakım bu.Yazarsanız sevinirim.Sağlıcakla kalın.

5 CEVAP

septikbaykus

Murat hocaya gittiyseniz ve ameliyat dediyse durum ciddidir zaten. Ki bahsedilen sorunu damla vs ile çözemezsiniz.

Dorve85

İlk gittiğimiz veterinerin hiçbirşeyi yok demesi ve damla verip göndermesi ne yazıkki vakit kaybettirdi bize.Bugün son halini gördüğünde ise bizde tedavi uygularız ama göz uzmanı görse iyi olur demesi canlarımızın sağlığını emanet ettiğimiz veteriner hekimleri ciddi ciddi sorgulamamıza neden oldu.Murat Hoca ne derse o olacak.Perşembe kontrolde gözün son durumuna göre cumartesi ameliyat olacak inşallah.Yazdığınız için çok teşekkür ederim.

Dorve85

İlk gittiğimiz veterinerin hiçbirşeyi yok demesi ve damla verip göndermesi ne yazıkki vakit kaybettirdi bize.Bugün son halini gördüğünde ise bizde tedavi uygularız ama göz uzmanı görse iyi olur demesi canlarımızın sağlığını emanet ettiğimiz veteriner hekimleri ciddi ciddi sorgulamamıza neden oldu.Murat Hoca ne derse o olacak.Perşembe kontrolde gözün son durumuna göre cumartesi ameliyat olacak inşallah.Yazdığınız için çok teşekkür ederim.

Zehranazz

Öncelikle geçmiş olsun bazen böyle olabiliyor veterinerler insaalah kolay atlatır ameliyatı

Dorve85

Çok teşekkür ederiz umarım kolaylıkla atlatırız bu süreci 🙏🙏