Cocker Da Göz Sulanması

BuzCarlos07

İyi günler, bu gün barınağı cocker sahiplenmek için gittik ama haftaya sahiplenebileceğimizi söylediler şu an gözetim altındaymış. Köpeğin gözünde hafif akıntı ve sulanma vardı sizce ne olabilir?

4 CEVAP

Thesudeaskin

Barınaktaki hijyen vs. göz önüne alındığında enfeksiyon kapmış olabilir

End_19

Bu şekilde net birşey söylemek zor ama enfeksiyon olabilir

Zeytinbey

Enfeksiyon olabilir barınaklarda biliyorsunuz ki bulaş riski yüksektir

Lisanisan

Alerjik, göze kir tüy girmesi , mikrop kapması gibi sebeplerden olabilir